Kolik je nás v oddíle? Máme výsledek registrace

Registrace za rok 2016/2017 je už za námi a my známe konečná čísla. Kolik, že nás v oddíle Plamen je?

Přináším vám pár zajímavostí a čísel.

Celkem má náš oddíl 65 členů.

Loni jsme měli 59 členů. V roce 2015 nás bylo 55 a v roce 2014 se zaregistrovalo 52 členů. Jako oddíl tedy každý rok rosteme.

Kolik je vlčat a kolik starých vlků?

Z toho máme registrovaných 34 vlčat. Schází se ve třech šestkách odděleně podle věku (Modrá šestka – nováčci, Zelená šestka – třeťáci a čtvrťáci, Černá šestka Hobiti – páťáci).

Starých vlků je 22. Rovněž se dělí na tři družiny – Jestřábi, Mloci a Štiky.

Zbytek, tedy 9 členů, patří do řad vedení oddílu.

Kdo nás opustil a kdo přišel?

Po dlouhých letech nás registračně opustil bratr Jeleň. Připojit se ale bratr Slovák Dady, které můžete znát například ze Závodu vlčat a světlušek nebo z tábora.

A také jsme ve vlčácké smečce přivítali patnáct malých bratříčků.

A trochu dat z oddílu skautek a z roverského kmene.

V dívčím oddíle V trávě je registrovaných 42 členek a členů. Ve svých řadách mají jednoho benjamínka, 25 světlušek a 11 skautek.

Břeclavský roverský kmen Rozbřesk má zatím 8 členů, ale určitě se plánuje do příštích let rozrůstat.

Tímto chci za bezproblémovou registraci poděkovat bratrovi Káněti a Hupovi, kteří vše zvládli v termínu a velmi svědomitě.

ze Skautisu převzala Emuláda

1 komentář u „Kolik je nás v oddíle? Máme výsledek registrace

• A já se přidám, gratuluji Plamenu ke stabilnímu růstu a děkuji, že je pevným pilířem našeho střediska.
    Doplním, že spolu s Plamenem roste i středisko, oproti loňsku o 18 členek a členů na celkových 142, víc jak 15% nárůst.
    Je radost být u toho!

Bohouš