Rekonstrukce klubovny

Oprava Klubovna INazdar kluci plameňáci,
střediskové radě se v první polovině tohoto roku podařilo získat prostředky z dotačního programu Jihomoravského kraje na rozvoj materiálně technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže. V našem konkrétním projektu budou tyto prostředky využity na výměnu oken, novou fasádu a další drobné stavební práce na klubovně na ulici Šilingrova.

V srpnu zahájila dodavatelská firma práce odstraněním stávající omítky a přeložkami elektroinstalace,minulý týden osadila nová plastová okna, na druhý zářijový víkend je plánována strojní aplikace nové omítky, po ní bude následovat urychlený úklid, aby to na klubovně přestalo vypadat jako na staveništi. Zbylé drobné stavební práce pak už naruší chod a vzhled klubovny jen minimálně.

Bohužel, realizace stavebních práci sklouzla do měsíce září, tedy do začátku skautského roku, a i když plánujeme práce tak, aby měly co nejmenší dopad na činnost oddílů, komplikace nám to přináší.

Omlouvám se, že vás klubovna po prázdninách vítá v ne zrovna nejlepší kondici.
Věřím ale, že s novou fasádou se nám tam zase bude brzy líbit.

Bohouš – Aleš Slezák

PS: Stav klubovny ze začátku měsíce a z dneška (již s novými plastovými okny) vidíte na fotografiích