Šuplík!

Šuplík! – je výdejní box Šuplíkového krále, díky kterému nemusíš hlídat, kdy budu na klubovně, aby sis koupil propisku nebo rovnou celí kroj. Objednávky probíhají online a ty si ji vyzvedneš ze speciálního boxu umístěného na klubovně.

Protože se jedná o novinku, připravil jsem pro prvních deset objednávek 10% slevu na celý nákup*.

Prosím ty, kteří si cokoliv objednali před prázdninami a dosud jim zboží nepřišlo, aby udělali svoji objednávku znovu a do poznámek ve formuláři napsali „Dosud nedodáno“

Blíží se Vánoce a proto je potřeba myslet na Vánoční dárky pro bratříčky v oddíle. Neváhej, koukni na stránky Junshopu a Skautského obchodu a objednej si co nejdříve! Vánoční objednávky přijímám do 10.12. 2019.

Více informací a celý postup nalezneš v sekci Šuplíkový král
*sleva se nevztahuje na krojové košile a platí pro objednávky objednané do 10. 12. 2019

Šuplíkový král funguje pod skautským oddílem Plamen Břeclav