Závod vlčat a světlušek 26.4.2014 v Mikulově

Nejbližší sobotu po sv. Jiřím se v Mikulově konalo základní kolo závodu vlčat a světlušek, kterého se zúčastnili i dvě naše hlídky.

ZVaS_140426_112

Tuto sobotu jsme se vypravili do Mikulova na Závod vlčat a světlušek. Starší kluci včele s Keckou vyrazili  už 7:15 ,protože jeli pomáhat s organizací.ZVaS_140426_002 Zbytek jel až v 9 hodin. Účast byla opravdu velká: 34 hlídek na  startu. Vzhledem k tomu, že jsem byl na stanovišti, jsem si nemohl trasu projít, a podívat se na jiná stanoviště.ZVaS_140426_064 Závod šel rychle a hladce, a tak zkončil něco před třetí, pořadatelům ale docela dlouho trvalo než spočítali výsledky. Někteří kluci mezitím dělali kraviny, co by si mohli příště odpustit. Kolem čtvrté se vyhlásili výsledky, naši kluci zkončili 6. a 4. ,tak jim postupové místo uteklo opravdu jen o kousek.ZVaS_140426_050Po vyhlášení jsme ještě s oddílem V trávě uklidili areál školy, kde po nás (a ne jenom po nás) zůstal docela nepořádek. Vlak nám jel až 6, a tak jsme si ještě zahráli fotbal na zdejším hřišti. Na nádraží jsme znovu potkali s ostatnímy oddíly (snad čekali celou tu dobu na nádraží?), nasedli do vlaku, zaplnili ho až po okraj, a odjeli směr Břeclav.

Zapsal Kecka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *