Za chvíli to začne!

PlamenMilý bratříčku,
srdečně Tě zveme na zahajovací oddílovou schůzku, která se koná 1. září 2014 od 15:00 do přibližně 17:00 na klubovně na Šilingrově ulici. Nezapomeň na skautskou připravenost, kroj, orlí pera a dobrou náladu. S sebou můžeš rovněž přivést i nějakého nováčka. Na programu je slavnostní zahájení, organizace oddílu v novém pracovním roce, promítání fotek, hry, zpívání a snad i milé překvapení.

Dále si zaznamenej do kalendáře:

  • 5. – 7. 9. 2014 první výprava pro starší družiny do Tasovic. Garantem akce je Majkl a kol.
  • 6. 9. 2014 první výprava pro vlčata – povede Klikouš.

Bližší informace o výpravách dodáme na zahajovačce.

Těší se na Tebe vedení 1. chlapeckého oddílu Plamen Břeclav

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *