Vedení vlčat vítá dalšího čekatele. Gratulujeme Klikoušovi ke zkouškám

Vedení oddílu má vždy radost, když někdo z Plamene splní zkoušky na vzdělávací akci určené pro jeho věk. Pomyslně jsme tedy bouchli šampaňské v sobotu 19. listopadu. Člen vedení plameňáckých vlčat, Klikouš, totiž složil čekatelskou zkoušku. Absolvoval ji na Vlčáckém lesním kurzu.

11169881_1113935151965669_920702794148482215_n

Klikouš vlčácké čekatelky prožil už minulé prázdniny. Ke zdárnému dokončení zkoušku mu chybělo přezkoušení z metodiky, organizace Junáka a právního základu. Poslední podmínkou bylo odvést výpravu. Tu si špičkově splnil, když naplánoval a odvedl podzimní výpravu pro vlčata v Mikulčicích.

Vedení oddílu gratuluje k získanému vzdělání a těší se, že Klikouš nabrané vědomosti plně využije ve vedení vlčat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *