Tábory 2014 – přihlášky

Milí bratříčci, vážení rodiče,
1. část tábora se koná i letos pod hlavičkou SVČ Duhovka Břeclav. Je určena pro starší členy oddílu. Hlavními vedoucími jsou pracovníci SVČ a zároveň členové našeho oddílu Pancho s Pajdou. Přihlášku můžete stáhnout zde: Přihláška Tábor KLM

2. část už budeme pořádat „my“, t.j. skautské středisko Svatopluk Břeclav. Tato část je určena pro všechny členy oddílu. Hlavními vedoucími jsou Učeň a Káně. Přihlášku můžete stáhnout zde: LT Plamen přihláška

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na kohokoliv z vedení. Doporučujeme se také informovat na případné „dotace“ u pojišťoven.  Např. VZP je dělá.  Schůzka s rodiči ohledně táborů – ve čtvrtek 19. 6. 2014!!! (změna)v 18 hod na klubovně. Těšíme se na Vás.

za vedení oddílu Káně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *