Slunovrat Slavkov u Brna

O minulém víkendu se vlčata pod vedením Jeleňa a Kecky vydali na přípravný závod ke ZVaSu. Jak to všechno očima Kecky probíhalo se můžete dočíst na následujících řádcích.

Na Slunovrat jsme vyráželi v pátek od klubovny ve složení: Kecka, Jeleň, Váva, Štír, Vojta Tichý, Honza Chlumecký a Koloušek. Hned na nádraží nás čekalo nemilé překvapení a to 20 ti minutové zpoždění. V Brně jsme skoro třičtvrtě hodiny čekali na osobák, a tak jsme do Slavkova dorazili až kolem osmé. Večer jsme ještě procvičovali uzly a Váva předváděl komické scénky.
V sobotu ráno jsme vstali brzy, ale i tak jsem musel s Vávou vyrazit až později, protože potřeboval na záchod. Naštěstí jsme kluky doběhli ještě cestou. Kluci závodili ve skautské kategorii, protože na Slunovratu je o rok posunuta věková hranice, což je škoda, protože kluci skončili poslední, i když byli velmi šikovní. Hned po závodě si pro Vojtu přijela Kroky a rovnou vzala 2 kluky. My ostatní jsme potom jeli domů vlakem.
Zapsal Kecka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *