Skautský dobrý skutek 2016

V týdnu od 18.4. do 24.4. se naše tři družiny zapojili do celostátní akce SKAUTSKÝ DOBRÝ SKUTEK. Během tohoto týdne skauti po celé republice konali dobré skutky, pomáhali svému okolí, přírodě či dalším lidem patřičným způsobem.

Naše družiny se do tohoto projektu zapojili během svých družinových schůzek. Jestřábi vytvořili nepečené dobroty, banány zalité lahodnou čokoládou, a následně je rozdávali v ulicích Břeclavi a zpříjemňovali tak lidem den. Mloci na své družinovce nalakovali lavičky na nábřeží směrem od klubovny k Vídeňáku. Štiky se zase zapojili do dobročinné činnosti, když vyrobili různé dřevěné náramky, které následně prostřednictvím dobrovolnické organizace odejdou do Indie do mezinárodního skautského centra, kdy prodejem těchto náramků se získají peníze na provoz tohoto centra nebo na činnost indických skautů.

Všem družinám tímto ještě jednou děkujeme do projektu SKAUTSKÝ DOBRÝ SKUTEK a pevně věříme, že jsme se této akce neúčastnili naposledy. DÍKY!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *