Registrační příspěvky pro rok 2017

Vážení rodiče,
v lednu nás čeká výběr členských příspěvků do naší skautské organizace Junák – český skaut (jehož jsme součástí.) Pro rok 2017 byly určeny střediskovou radou tyto registrační kategorie:
dospělý 600 Kč
student 500 Kč
student sourozenec 400 Kč
dítě 500 Kč
díte sourozenec 400 Kč
uživatel Skautské telefonní sítě (STS) 200 Kč (za jedno tel. číslo) jako administrativní poplatek Junáku

Pozn.: „sourozencem“ se rozumí dva a více sourozenců, kteří jsou členy oddílu Plamen, V Trávě, kmene Rozbřesk, a to nemusí navštěvovat stejný oddíl.

Z této registrace vyplývá řada výhod. Jednak můžeme využívat klubovny a veškerý střediskový majetek, který se např. i díky dotacím neustále rozrůstá, členové jsou pojištěni proti úrazu a lze využívat i levnější zahraniční připojištění, navštěvujeme akce pořádané Junákem (např. i skautské závody) a v neposlední řadě také můžeme využívat skautské benefity (STS, skautská energie…)

Způsob placení:
letos nově přecházíme na systém internetového bankovnictví. Začátkem ledna obdržíte do vašich emailových schránek zprávu z adresy platby@skaut.cz , ve které vás vyzveme, abyste poplatek zaplatili. Budou tam uvedeny všechny informace, které je třeba.

V případě dotazů se můžete na nás obrátit.

Za registrační tým
Hup a Káně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *