Přihláška na Velkou zimní výpravu 2017

Vážení rodičové, milí bratříci

jako každý rok pořádáme ve spolupráci s Duhovkou Velkou zimní výpravu. letos se  podařil

Panchovi přímo husarský kousek – sehnal slušné a levné ubytování přímo v Ramzové cca 600 m od vlakové zastávky. Chata je nedaleko velké lanovky na Šerák a Keprník, takže předpokládáme, že tam bude sníh i v březnu. Můžete již své děti přihlašovat – telefonicky (SMS) u Pajdy – 608 961 697, nebo na e-mail: pajda.duhovka@gmail.com
Nebo můžete využít elektronické přihlášky na akce Duhovky (jen ti, kteří jsou členy ZÚ KLM Duhovky) – na stránkách www.duhovka.cz – pod fotkou Duhovky vpravo nahoře je odkaz „Elektronická přihláška do kroužků na tábory a akce“. Po odkliknutí se vám otevře návod – neděste se tolika písmen, je to v podstatě jednoduché – někteří z vás již tak přihlašovali děti do ZÚ KLM na začátku školního roku. Platby na akci (2.200,- Kč) můžete zasílat i převodem na účet Duhovky číslo: 20738651/0100, variabilní symbol: 164206 do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka
Pajda

PDF ke stažení: 2017 01 Velká zimní výprava KLM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *