Mafiáni v ulicích Břeclavi 20. 11. 2015

 

Mafiánské doupě
Mafiánské doupě

Po vystřízlivění v Sovinci vedení Rodiny rozhodlo, že je třeba zvýšit naše příjmy a proto jsme využili vyhlášené prohibice. Naše řady pro tento úkol doplnili mafiáni ze spřátelené rodiny z Lanžhota. Úkolem každého ragime bylo zjistit adresy a hesla překupníků. U těch potom nakupovat levný alkohol, donést jej do svého hlavního stanu, tam ho označit svou značkou a prodat v Doupěti.

Pořadí: 1. Jestřábi 2. Mloci 3. Štiky

Děkuji všem zúčastněným i pořadatelům.

Don

2 komentáře u „Mafiáni v ulicích Břeclavi 20. 11. 2015

  1. OK, vedete si dobře , ale zdalipak účastníci vědí , když už tady máme před sto lety formující se nějaké změny v Evropě , co to Maffie byla?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *