Krajské kolo Svojsíkova závodu v Boskovicích 5.-7.6.2015

DSCF5947

O prvním červnovém víkendu se naše dvě družiny Jestřábů a Štik zúčastnili krajského kola Svojsíkova závodu v Boskovicích ve westernovém městečku. Družiny v rámci modulu před závodem vytvořily videa s přenosem v časem. V modulu přežití stavěly stany a vařily večeři a taky absolvovali samotný závod. Celkově to stačilo na 8. a 17. místo. Škoda toho, že kluci nestihli v limitu obejít všechna stanoviště a že se jim nevyvedlo vaření. Jinak by to bylo ještě lepší. Po závodě proběhl country bál a shlédli jsme představení v místním amfiteátru.

Chtěl bych klukům moc poděkovat za reprezentaci oddílu. Jsem na ně hrdý!

DSCF6224 DSCF6121 DSCF6143DSCF6210

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *