Hory máme za námi

O jarních prázdninách jsme se vypravili až do Moravskoslezských Beskyd, do krajiny pod Lysou horou. Ubytováni jsme byli v chatě Bebek v Morávce, v hlavní místnosti byl mohutný krb, ve kterém jsme si neustále topili, takže zima nebyla. Hlavním programem bylo pro část účastníků sjezdování na lyžích, jiní chodili po okolí na sněžnicích, v úterý a ve čtvrtek pak všichni vyjeli na běžkách. Ti statnější si stihli vyšlápnout i na Lysou horu. O zimních dlouhých večerech jsme za doprovodu Pajdova hraní na kytaru zpívali, hráli deskové hry či plnili orlí pera. V pátek odpoledne proběhla zimní olympiáda, v závěru dne jsme tvořili ze sněhu medvěda, lyžaře, pannu či záchod. Týden na horách dopadl bez ztrát na životech, jen některým zdravotník Pancho ordinoval různé medikamenty na kašel či škrábání v krku. Další výprava proběhne na přelomu března a dubna na Velikonoční prázdniny. Už se těšíme!

Káně

2 komentáře u „Hory máme za námi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *