Hlídka Lišek postoupila do krajského kola Závodu vlčat a světlušek

Dvě vlčácké hlídky vyrazily v pátek 22. dubna na základní kolo Závodu vlčat a světlušek do Vyškova. Oběma hlídkám se dařilo velmi dobře a kluci se s úkoly na deseti závodních stanovištích poprali skvěle. Hlídka Lišek ve složení Bertík, Alík, Radovan, Samík a šestník Tomík se umístila na krásném druhém místě. Zároveň postoupila do krajského kola závodu, které na konci května organizuje naše středisko. V závodě získali 101 bodů ze 110 možných. V druhé hlídce Vlčat soutěžil Jindra, Jáchym, Dan a šestník Kuba. Tento soutěžní tým obsadil nádherné šesté místo a od prvního místa je dělilo pouze čtyři a půl bodů.

DSCN0445

A v čem naše hlídky soutěžily? Kluci vyhledávali odpovědi na otázky o přírodě v knížkách, hádali slavné české nebo skautské osobnosti, poznávali rostliny a živočichy, chystali svačinu nebo luštili šifru.

Celé vedení chlapeckého oddílu Plamen oběma vlčáckým hlídkám gratuluje ke skvělým výsledkům. A těší se na reprezentaci oddílu v krajském kole, které se odehraje v Lednici.

Plameňácká vlčata, která máte svaly z kamene, vyslovujeme vám jedno velké VAŠTE.

za oddíl Plamen Emuláda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *