ČLK Rozrazil 1. víkend

Dávno, dávno tomu již, co se bratr Kecka navrátil z prvního víkendu svých čekatelek…

Mám za sebou první víkendovku čekatelských zkoušek Rozrazilu. Sraz byl v Brně, kde se hned zahrála párhodinová úvodní hra. Potom jsme se už ale přesunuli autobusem do blízkých Hostěnic, kde probíhal celý zbytek akce. Zbytek dne jsme měli ještě pár seznamovacích aktivit, a menší noční vychézku se zamyšlením. Na Rozrazilu je letos 30 účastníků (12 je jich z Prahy!). V sobotu byl budíček až překvapivě pozdě, proběhly dvě přednášky, a to: Zdravověda a Plánovaní, myslím si že byly dobré, a poučné. Během dne proběhlo několik více či méně drsných her. V sobotu jsme se taky kupodivu vyspali. Po snídani byla přednáška o Hospodářství, a myslím si, že i tato byla povedená. Před obědem jsme se ještě zůčatnili docela náročného závodu o ohnivý pohár na motiv Harryho Pottera. Po obědě jsme se zbalili, a většina vyrazila do Brna, kde jsme se rozloučili, a rozutekli po republice.

zapsal Kecka

2 komentáře u „ČLK Rozrazil 1. víkend

  1. To jsem čekal, že je tady v zápisu víc podusíš, za to, že vás nechali oba dny vyspat a sedák nebyl určen k lezení ani jiné dechberoucí aktivitě! Ale hlavní je, že byly všechny přednášky poučné a že je vás víc z nePrahy než z Prahy! )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *