Čistili jsme břehy Dyje

140101

Tento týden na kluky čekala netradiční družinová schůzka.
Vzali si rukavice, plastové pytle a šli čistit břehy Dyje od lávky u průmyslovky po tzv. Vídeňský most.
Akci zaštiťoval státní podnik  Povodí Moravy, který nám dal k dispozici materiál (rukavice, pytle) a jako odměnu tatranky a pití. Myslím, že si to hoši užili. A navíc svému okolí výrazně pomohli. Tady přikládám pár fotek:

140104

140109(napsal Káně)

 

2 komentáře u „Čistili jsme břehy Dyje

  1. Moc děkuju Káněti za vložení fotoreportáže a hlavně Bohoušovi za fotky a komunikaci s povodím a zařízení celé akce.

  2. Bohoušovi není třeba děkovat, zas tolik starostí s tím nebylo, spíše chci ocenit kluky plameňáky, kteří v duchu skautského zákona ukázali že umí být „prospěšnými a umí pomáhat jiným“ a také jsou „ochránci přírody a cenných výtvorů lidských“. Takže díky všem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *