Bonusovka s Plamenem č. 4

Soutěž pro všechny členy našeho oddílu, která se objevuje jen na těchto stránkách.

Vždy před oddílovými akcemi (oddílovky, výpravy, tábor…) bude na stránkách uveřejněna soutěžní otázka. Odpověď pište na papírovou kartičku o rozměrech cca 10×7 cm, nezapomeňte připsat jméno či přezdívku, jinak Vaše odpověď nebude přijata!

Kartičku odevzdáte na začátku akce Káněti, a to nanejvýš nenápadně! Soutěž je určena pro jednotlivce.  Naší snahou je zvýšit návštěvnost členů a zájem o dění na našich webových stránkách. Prosíme, abyste si mezi sebou zadání i výsledky nesdělovali. Hrajte čestně, podle Vašeho nejlepšího svědomí a vědomí 🙂

Za správnou odpověď na Vás čekají body do bodování a na konci roku cena pro nejlepšího (toho, kdo bude mít nejvíce bodů)

Otázka bonusovky č.4: Napiš šířku stolu v naší klubovně. (Nápověda: odpověď najdeš i na našich stránkách)
Lísteček dle výše uvedených pravidel odevzdejte na společné oddílovce 15. 6. 2012, která bude v 16:00 na KLUBOVNĚ!!!

Za vedení oddílu Káně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *